De Woodstreet Big Band is het langst nog spelende jazzorkest uit Den Haag (1972) in traditionele bezetting, bestaande uit saxofonisten, trombonisten, trompettisten en een ritmesectie met drums, basgitaar, gitaar en piano, zangeres Natacha de Jong en zanger Roger Eilbracht. Het orkest staat onder leiding van dirigent Stanislav Mitrovic.
De big band speelt van jazz klassiekers, zoals Frank Sinatra, … meer »
Wij zoeken een (bas)trombonist voor onze Power Swing Big Band. De band repeteert elke woensdagavond vanaf 20:00 in 't Web in Teteringen.
Laat uw interesse weten aan secretaris@*****************.nl.
De Power Swing Big Band is een volledige Big Band met ervaren instrumentalisten op trompet, trombone, saxofoon, drums, contrabas, gitaar en piano. Met Roos Bluekens als zangeres. De Power Swing Big Band … meer »
De Bucket Bigband is op zoek naar een tenor saxofonist(e). De band heeft een bigband bezetting en speelt diverse muziekstijlen BEHALVE oude bigband muziek (a la Glenn Miller, etc.). Het repertoire bevat jazz, latin, afrobeat, funk, pop, blues en meer. De band bestaat al meer dan 25 jaar en treedt regelmatig op. Repetitie is wekelijks op donderdagavond. Heb je interesse? Stuur dan even een bericht of … meer »
UKE22 wil weer als duo of trio verder en is daarom op zoek naar muzikanten uit de regio Amersfoort.
Als je naast je instrument ook (backing) vocals op je kan nemen, dan zou dat helemaal mooi zijn.
Voor meer informatie over UKE22 kun je op onze website kijken.
Het plan is om in de toekomst niet alleen U2 te coveren.
Voor wat demo's van muziek waar ik mee bezig ben, kun je naar https://www.vanommen.net/demos.php … meer »
Wij zijn op zoek zijn naar een soulzanger
en ook zoeken we nog een toetsenist en een blazer die ons funky Soulband komt versterken!
Nu zijn we met drumster, bassiste, gitarist en twee zangeressen,
De nummers die we nu doen zijn:
These boots -nancy sinatra,
Things ain't what they was-Mingo Fishtrap,
Respect-Aretha franklin,
Sitting on the dock of the Bay- Otis Redding
en nog meer ....
Voorop … meer »
Beste muzikanten,
Naast mijn geweldige rockband wil ik graag een band samenstellen met meer vrolijke dansmuziek. Ik twijfel tussen een Doe Maar tribute-band en een bredere coverband (met name Funk en/of Ska muziek zoals Bruno Mars, Chef’Special, Madness, etc.). Genoeg input te leveren dus.
Ik woon in Den Haag, ben 45 jaar en speel basgitaar. Ik zoek:
- drummer
- gitarist
- toetsenist
- … meer »
De BOOMING BIG BAND uit Vleuten zoekt een baritonsaxofonist(e) om onze sax-sectie compleet te maken. Wij bestaan uit enthousiaste amateurs met een breed repertoire waaronder zangmuziek. We repeteren op de vrijdag van 19.00 tot 20.30 in de Muziekschool aan de Nieuwe Vaart in Vleuten (behalve in de schoolvakanties). Kom een keer kijken en luisteren!
contact:vleutenboomingbigband@*****.com
website: … meer »
Trompetist gezocht!
Onze blazerssectie is op zoek naar een trompetist!
Wil jij deel uitmaken van onze 10 koppige band? We zoeken een trompetist die samen met onze 2 saxofonisten en de trombonist onze blazersectie compleet maakt. Je kunt goed lezen van bladmuziek maar bent ook in staat om te improviseren in de solo's. Onze band is een hechte club die graag op het podium staat maar het ook belangrijk … meer »