Hallo allemaal, mijn naam is Rogier en ik ben 25 jaar. Vanaf jongs af aan speel ik al gitaar/bas en dat doe ik met volle plezier en passie. In al die jaren ben ik vaak genoeg voor kleine, losse projectjes gevraagd om mee te spelen, maar een band is nooit op mijn pad gekomen. Ik zou het ontzettend gaaf vinden om die vastigheid te hebben van wekelijks met een band oefenen/spelen. Ik hou van veel soorten … meer »
Hey iedereen! Ik ben Tijn, 22 jaar en ik speel voornamelijk bas, gitaar en kan redelijk drummen mocht het nodig zijn.
Ik zou graag een bandje/andere muzikanten zoeken om samen wat muziek mee te maken en spelen. Ik heb vroeger al in meerdere bandjes gespeeld, en zou graag weer een nieuwe band zoeken.
Qua genres ben ik flexibel. Ik luister zelf het liefste (pop)punk, ska, hardcore, indie/midwest … meer »
Hi!
Mijn naam is Nanne en ik ben 20 jaar oud. Ik speel nu ongeveer 3 jaar basgitaar. Ik ben begonnen in een coverbandje en heb later ook kort in een jazztrio gespeeld. Omdat ik aan het begin van dit jaar verhuisd ben naar Rotterdam, moest ik deze bandjes helaas opgeven. Momenteel mis ik het om samen met anderen muziek te maken en lijkt het me ontzettend leuk om dit in Rotterdam weer te gaan doen.
Ik … meer »
Hoi! I'm a 25 yo bassist, looking to join/form a metal band. Big love for black, thrash and war metal so extra excited for those genres :) hmu to make some noise together!!! \m/
live in Amsterdam, willing to travel!!