Ervaren gitarist zoekt drummer en bassist voor een indie power trio.
Denk bv. aan een mix van Khruangbin meets Black Sabbath meets Hermanos Gutierrez.
Psychedelic rock/funk waarbij de groove centraal staat.
ervaring is een pré!
Omgeving Rotterdam/Den Haag
stuur een pm voor meer info
Hi, ik ben Oscar, ervaren gitarist van 59, en ik ben op zoek naar een leuke band om weer fijn muziek mee te kunnen maken. In Den Haag/Delft of directe omgeving. De stijl die ik zoek houdt het midden tussen Motown, (oude) soul en funk, The Blues Brothers/The Commitments en Silk Sonic. Ik hoop van jullie te horen.
Hallo!
Ik (gitarist, 46) zoek een band/muzikanten die ambitieus is en graag regelmatig live speelt. Ik heb veel live ervaring, schrijf muziek en heb met een symfonische rockband een album uitgebracht in 2023.
Het liefst speel ik rock/metal wat zelf geschreven is. En waar frisse input gewenst is.
Zijn er muzikanten die het leuk vinden om een ‘guitar instrumental’ band op te starten? Natuurlijk met ook ruimte voor andere instrumenten zoals keys en saxofoon om in de spotlights te staan. Optreden in restaurants en bij privé gelegenheden. Veel op de achtergrond, relaxte muziek dus. Leeftijd doet er niet toe maar vooral iets voor wat oudere collega’s denk ik. Jazzy zangeres erbij zou ook … meer »
Hallo, is er een band met zeer vaardige muzikanten liefst in de blues/country hoek die nog een gitarist zoeken? Kan ook commercieel zijn maar aangezien ik dat tientallen jaren gedaan heb is dat in principe wel genoeg geweest tenzij het een band is van hoog niveau. Leermeesters: Bonamassa, Roy Buchanan, Moore, Santana, Vince Gill, Brent Mason, Arie vd Graaf. Niet zo'n fan van SRV enzo. Speel liever … meer »
Gitarist met veel ervaring zoekt muzikanten voor een rock/pop/funk cover band.
Ik beheers verschillende stijlen van muziek;
schakel makkelijk van funky grooves naar headbanging heavy rock naar hippe electro pop.
Wie zoek ik? Ideale bezetting zou zijn: zang, bas, drums, en keyboards (gitaarpartijen neem ik voor mijn rekening) Doel is om niet alledaagse maar wel herkenbare nummers een eigen creatieve … meer »