Hallo,
Wij zijn een Soul/Funk band met momenteel 4 leden (drums, zang, gitaar, keyboard) en zoeken een bassist. We zijn 4 mannen tussen de 55-65 jaar.
We zijn pas in December begonnen dus ons repetiore is nog groeiende maar we willen in de (Stax/Motown) Soul en Funk traditie blijven: Otis Redding, Sam and Dave, Tower of Power, Marvin Gaye, Tower of Power etc.
Ambitie is 5-10 leuke optredens per … meer »
Wij (zanger, drummer en gitarist) zoeken een bassist om samen een nieuwe coverband op te starten. Wij zijn een groep jongeren die samen met andere leeftijdsgenoten rond de 20/30 iets gaafs willen opbouwen. Het genre wat wij het liefst spelen zal richting de rock/pop kant zijn maar iedereen zal evenveel input hebben in wat er gespeeld wordt. Ook lijkt het ons leuk om later te gaan kijken naar eventueel … meer »
Hoi! Ik ben een zangeres (31) uit Alkmaar en zoek muzikanten om een toffe band (duo ook een optie) te vormen of me bij een bestaande band aan te sluiten. Ik heb zelf bandervaring en zoek muzikanten die niet alleen van gezelligheid houden, maar ook serieus en met toewijding muziek willen maken. Een goede klik is belangrijk, maar ik wil ook graag een strak en energiek geluid neerzetten.
Wat ik zoek:
-Muzikanten … meer »
Little Massive zoekt een toetsenist!
Ben jij een ervaren toetsenist en klaar om deel uit te maken van een energieke band? Wij zoeken een muzikale alleskunner om onze rock-sound met indie en pop invloeden compleet te maken! Check ons op Spotify: https://open.spotify.com/artist/76eGJvWwrfw3KwGWNqxs0i
Wie zoeken we?
-Toetsenist tussen de 25-45 jaar
-Woonachtig in Midden-Limburg (Roermond) of bereid … meer »
Little Massive zoekt een Drummer!
Ben jij een strakke en energieke drummer die moeiteloos met een clicktrack speelt en samples kan bedienen? Dan zoeken wij jou!
Wie zijn wij? Little Massive is een band met een krachtige en dynamische sound. We combineren stevige rock met indie en pop elementen en willen graag hiermee het podium op! Check ons op Spotify: https://open.spotify.com/artist/76eGJvWwrfw3KwGWNqxs0i
Wie … meer »
The Doors hebben een bizarre impact gehad op de muziekwereld. Deze muziek moet natuurlijk worden voorgedragen, ook in de 21e eeuw.
Zelf speel ik al jaren gitaar. Het begon met simpele blues nummers, en toen ik voor mijn 15e verjaardag het self-titled album van The Doors kreeg ging er een wereld voor me open. De stem van Morrison pakte mij meteen, en het gitaarspel was super gaaf om te leren. Meteen … meer »
Treacher zoekt Bassist!
● Wat zoeken/verwachten wij?
Treacher zoekt een ervaren, toegewijde, creatieve bassist, met eigen gear, in het bezit van minimaal een 5-string (evt. fretless), die een groovy en punchy baslijn weet neer te leggen met een bijpassende sound, mentaliteit en weet waarmee hij bezig is én bereid is om wekelijks te repeteren op zaterdagmiddag in Den Haag (vaste dag en locatie). … meer »
Voor een nirvana tribute ben ik op zoek naar een drummer en bassist.
Ik speel zelf al jaren gitaar en de laatste twee jaar doe ik vocals er bij. Nirvana is een band die enorm veel betekend heeft voor de muziekindustrie en alles er omheen. Om de boodschap van Cobain door te geven, lijkt het mij dus te gek om een tribute te beginnen!
Lijkt dit jou nou leuk? Stuur mij dan een appje! Op 06 13449069
Ben jij een gepassioneerde muziekdocent op zoek naar een flexibele bijbaan of freelance opdracht? Apprentus is op zoek naar muziekleraren in Brussel en Antwerpen (ook online opties beschikbaar).
Wij hebben een voorkeur voor docenten in:
🎹 Piano
🎸 Gitaar
🥁 Drums
🎻 Viool
🎤 Zang
Andere muziekinstrumenten of specialisaties zijn uiteraard ook welkom!
Wat houdt de functie in?
Als … meer »