Voor een bandje met son en/of bolero muziek ben ik op zoek naar een gitarist of tres speler die thuis is in de Cubaanse muziek.
Doel: betaalde optredens. Omgeving Arnhem. Geen vaste repetities.
Het zou wel fijn zijn als je tijd hebt om ook op te treden.
Fijn als je reageert.
Gezocht veelzijdige gitarist met band en podiumervaring, die begrijpt dat samen spelen meer is dan alleen je partij uit je gitaar toveren.
Naar elkaar luisteren, elkaar aanvoelen en elkaar de ruimte geven zijn van belang en zeker niet onbelangrijk is plezier hebben met z'n allen.
Wij zijn een band bestaande uit 3 zangeressen, een pianist, bassist en drummer. We spelen van Billy Joel tot Adele … meer »
Nederpop coverband ‘Van Dale’ uit Nijmegen is een jaar geleden opgericht en bouwt gestaag aan het repertoire. Huidige bezetting: drummer, bassist, gitarist, zanger/gitarist, zangeres. Een greep uit het repertoire: De Dijk, Blǿf, Ilse de Lange, Herman Brood, Frank Boeijen, Son Mieux, Kane, Krezip. Helaas heeft onze toetsenist aangegeven de band niet langer meer te kunnen combineren. Wij zijn allemaal … meer »
Salsaband Catambú is op zoek naar een trompettist. Kom gerust een keertje kijken en meespelen. In de band en in de salsamuziek is veel ruimte om solo's te spelen. We repeteren 1 x per 14 dagen op de woensdagavond in Arnhem Zuid ( oneven weken) 19.45 tot 22.15 uur. We zijn een gezellige groep met een goede organisatie en plannen soms extra workshops in voor de bandleden. B.v. solo's spelen in de salsa, … meer »
Akoestische band zoekt gitarist/zanger
Ons pop/rock coverrepertoire is behoorlijk uiteenlopend. Titels vanaf de jaren zeventig tot de hedendaagse pop/rock muziek. Bovendien spelen we ook eigen nummers. We oefenen 1 maal per 2 weken dinsdags van 17.00 tot 20.00/20.30 in onze mooie oefenruimte vlak over de grens bij Gendringen.
Leeftijd : Tussen 40 en 75
Eigen PA , Duits/Nederlandse bezetting,
Gevraagd ritmegitarist en accordeonist voor repertoire met gipsy jazz invloeden.
Wij zijn 50 plussers. Repeteren woensdagavond in centrum Nijmegen.
Reacties zien we graag tegemoet.
Sanny
Nederlandse/Duitse band is op zoek naar een nieuwe solo-gitarist / of keyboarder.
De band speelt uitsluitend eigen werk (POP/ROCK). We oefenen consequent 1 keer per week op de vrijdagavond).
Onze gezellige oefenruimte is in Anholt. (D). De eigen nummers eisen een dynamische en energieke solo-lijn. Daarom zijn we op zoek naar iemand met ervaring en de nodige “Spirit”. Het liefst tussen 40 en 75 … meer »
De band bestaat uit een gitarist (slag & Solo), toetsenist, drummer en bassist. Onze leeftijd ligt rond de 50-65 jaar.
Wij hebben ruime ervaring in het Blues circuit en zijn in bezit van een eigen PA. Onze oefenlocatie is Wilp of Arnhem. We willen gemiddeld 1x per maand optreden en een goed stukje muziek neerzetten maar gezelligheid en lol met elkaar hebben is net zo belangrijk.
Ons repertoire is … meer »
Heb jij zin om samen met ons (zangeres, bassist (staat een advertentie voor open elders op de muzikantenbank.eu), solo gitarist en drummer lekker muziek te maken, en niet van gedoe in een band houdt, dan pas je vast bij ons!
Wij spelen wekelijks voor ons plezier op de woensdagen die in een oneven week vallen en hebben als motto dat optreden geen doel is.
Wij spelen covers vanaf de jaren 60' tot … meer »