Hoi drummer / drumster. Wij zijn de band Stoke! Een 10 koppige band met 4 blazers, combo en een leadzanger (met slaggitaar). Onze drummer moet vanwege gezondheidsredenen stoppen. Om die reden zijn we op zoek naar een ervaren drummer of drumster. De voorkeur dat deze persoon ook backing vocals voor zijn of haar rekening kan nemen. We spelen een aantal keer per jaar (4 tot 6 keer) waarbij wij de avond … meer »
Wij zijn een startende band met ervaren muzikanten (45+). Een blazerssectie van 5 personen en een ritmesectie. We gaan een repertoire spelen van licht verteerbare Jazz en Blues. Denk aan "Club des Belugas" muziek met een sterke dwingende groove zowel instrumentaal als met zang.
Wij zijn op zoek naar een Drummer, een Solo gitarist en een rythem gitarist. Onze repetities zijn op vrijdag in Schaijk (bij … meer »
Drummer gezocht voor nieuwe band met ervaren muzikanten, bezetting Zangeres, Gitarist, Basgitarist, Toetsenist, Trompettist, Tenorsaxofonist. Doel is een gezellige wekelijkse repetitie op de maandagavond in Schaijk, en mogelijk 6-8 optredens per jaar.
Repertoire variërend Van Stevie wonder, Caro emerald, The Eagles, Eric Clapton, Cory Wong, Amy Whinehouse tot Toto, Madness, Billy Joel en ieders inbreng … meer »
Full Stage Collective uit regio Den Bosch is een amateurorkest dat bestaat uit 40 muzikanten en 6 vocals. Het orkest heeft een uiteenlopend repertoire van 400 nummers in vele stijlen en van alle tijden varierend van pop, rock, soul en jazz tot Nederlandstalig en prachtige ballads. Wij zoeken voor de ritmesectie een enthousiaste leadgitarist. We repeteren op woensdagavond vanaf 20.30 uur bij Partycentrum … meer »
Onder professionele begeleiding repeteren we eens per 2 weken op woensdagavond in de Meent in Nuland op bekende en minder bekende Jazz-standards. Uitgangspunt daarbij is lerend repeteren met vooral veel ruimte voor improvisatie. De bezetting bestaat uit gitaar, bas, piano/ keyboard, percussie, fluit, altsax, tenorsax, trombone en trompet.
Voel je er wat voor om ons te versterken dan kun je via wil.janssen@*******.nl … meer »
Mandoline orkest zoekt nieuwe leden.
1e 2e mandoline en mandoline-cello.
We zijn een mandoline orkest met 10 muzikanten. Mandoline, Mandola 3 gitaristen, dwarsfluit en contrabas. Als gast een zangeres.
We willen onze band uitbreiden met mandoline spelers.
Wij spelen licht klassiek en populaire muziek.
We repeteren op vrijdag in het Land Van Cuijk.
Enige kennis van bladmuziek gewenst.
Lijkt je … meer »