Drummer gezocht
Architect of Sin, een Nederlandse deathmetalband, is op zoek naar een nieuwe drummer. Dit met het oog op optredens en het maken/opnemen van nieuw materiaal.
Architect of Sin maakt een unieke mix van old school, melodieuze en technische death metal die helse knallen combineert met nekbrekende grooves.
De band bestaat uit 40-plussers die muziek serieus nemen, maar niet té serieus. … meer »
ZANGERES GEZOCHT VOOR ONZE KERSTBAND Jingle Jam.
Wegens het vertrek van één van onze zangeressen zijn we op zoek naar een zangeres die zowel lead, als 2e stem kan zingen en met enthousiasme kerstsongs kan overbrengen aan het publiek.
JingleJam bestaat uit: gitarist, bassiste, percussioniste, 4 zangers en 2 zangeressen. Om de balans qua stemmen goed te houden zouden we heel graag een zangeres … meer »
Ik ben al aardig lang aan het zingen in bands vooral in de Blues/rock scene, op het moment ook in een toffe band met goede muzikanten.
Maar het blijft kriebelen om eens een Melissa Etheridge band op te zetten, ik hou van haar muziek al vanaf 1988. Het lijkt me ook geweldig om eens mee te kunnen doen met de Tribute op tv, maar ik denk dat zeker in het land er leuke optredens kunnen zijn,immers tribute … meer »
Wij zijn HazyDays, een semi akoestisch trio uit Tilburg. We spelen popliedjes van nu en toen. We spelen klein en intiem maar ook verrassend vol. Zeg maar easy listening met een twist.
Vanwege het stoppen van onze gitarist zijn wij, Caroline en Maurice, op zoek naar een man/ vrouw van 35+ die gitaar speelt, zowel slaggitaar als solo/improvisatie. Gitaarspelen gebeurt versterkt op akoestisch en/of elektrische … meer »
Verder complete bluesband uit Tilburg e.o. zoekt een toetsenist. Niet voor zomaar een bluesband, maar een band die zich richt op de juweeltjes en de originaliteit binnen de blues en verwante genres zoals jazz, funk, soul, reggae, en prog. Dus niet alle standaard I-IV-V schema's met vermoeide Chuck Berry-riffs er overheen, wel de creatievere nummers.
Denk aan: 'Still Got the Blues,' 'Born Under A … meer »