Zanger(es) gezocht!
Wij zijn een opstartende band en we zijn op zoek naar een zanger(es), die het leuk vindt om met ons een eigen repertoire op te bouwen.
Om de week repeteren we op de woensdagavond in een oefenruimte, waar alles al staat, in De Bilt.
Wij vinden het allemaal leuk om te schrijven, te verzinnen en om dat samen tot een leuk liedje te brengen.
Het doel is om uiteindelijk een … meer »
Hi there, wij zijn de Dukes of Salmacis en spelen de muziek van Genesis.
Na 5 jaar is onze gitarist er mee gestopt, ik heb het stokje overgenomen en dat is pittig, inmiddels hebben we een goede bassist erbij. Omdat ik meerdere instrumenten bespeel, kan ik met een gitarist erbij een nieuwe rol gaan spelen. De bedoeling is om een allround gitarist aan te nemen en samen met ons het Genesis geluid vorm … meer »
Wij zijn een energieke rhythm&blues coverband, ook eigen werk. Met invloeden van Britse pub rock en aanverwanten we zoeken een strakke, energieke drummer die weet hoe je een stevige groove neerzet.
Geen virtuositeit, maar wel kracht, energie en het vermogen om een energieke live show neer te zetten. Ben jij die drummer die de boel strak en met pit laat klinken? Dan willen we jou!
Wat we zoeken:
• … meer »
Wij zoeken nog steeds een zanger voor onze startende Pink Floyd coverband daarom opnieuw de advertentie.
Wij zijn gestart met onze Pink Floyd coverband (nog zonder naam) en wij zoeken nu nog een zanger.
Uitgangspunt is plezier hebben in samen muziek maken.
De muzikanten die wij zoeken:
- zijn al wat ouder (wij zijn rond de 60 maar jong van geest)
- hebben een redelijk speelniveau,
- hebben … meer »
Wij, Tina Turner Tributeband zijn op zoek naar een swingende 3de backing vocaliste met dance moves.
Samen met 2 anderen zet je een strak koor neer. Je hebt ervaring in meerstemmig zingen en weet dus feilloos je stem in te vullen.
Repeteren doen wij in/rond Utrecht/Amersfoort.
Interesse??? Stuur ons een bericht voor meer info.
Kan stevig slaan maar ook lekker shufflen.
Zoek liefst aansluiting bij een draaiende band met ervaren muzikanten in het centrum van het land.
50+ jaar ervaring, backing- en beetje leadvocals ga ik ook niet voor opzij. 😃
Vanzelfsprekend is een goede open sfeer, gelijkheid in de omgang en gezelligheid het belangrijkste. Doel is regelmatig optreden.
https://youtu.be/-qoDBGDnT8s
Hallo,
ik ben een drummer 65 plus en zou het keuk vinden om 1x per 2 weken ongeveer, gezellig te spelen in een oefenstudio waar de hele backline staat.
Optreden hoeft voor mij niet zo nodig tenzij er ter plekke een drumstel staat.
Genre Stones, Golden Earring, Brood etc. etc. Blues ook ok.
Wereldmuziekorkest De Noordooster in Utrecht, een divers samengesteld amateurorkest onder professionele leiding, zoekt trompet- (of bugel, cornet) en trombone- en/of euphoniumspelers.
Contact: www.noordooster.com
we zijn op zoek naar zangers/zangeressen die serieus werk willen maken van hun zangcarrière.
" we" zijn een producers/schrijversduo dat nummers op maat maakt, inspeelt en klaar maakt voor een release. Samen met jou.
Meer informatie vind je op onze website www.letshearyourvoice.nl
Interesse ? Reageer snel...